KIEKKO-HAUKAT 96

HARRASTEJÄÄKIEKKO 2018-19

Jääkiekkosivulle    Pääsivulle    Ohjelmasivulle   

OTTELUOHJELMA/TULOKSET HUHTIKUU 2019

KHL:ssä pelaavalla pelaajalla saa olla vain harrastejääkiekkolisenssi, ei saa olla sarjapelaaja.

   Bullies  HC Jokivarsi  02.04  18:45  Linn:maa 9 5
   Jääli Hockey Club  Mjälby Old Timers  02.04  20:00  Linn:maa 4 5
   PPK   HC Mose  02.04  21:15  O-salo 9 3
   Mjälby Old Timers  Karhukopla  03.04  20:00  Linn:maa 4 8
   VilliHaukat  Sippi-team  04.04  18:45  Linn:maa 6 8
   Mjälby Ht  Denssikiekko  05.04  18:45  Linn:maa 7 6
   Blackhawks  Kanuunat  05.04  20:00  Linn:maa 7 4
             
   HC Lions  TeTa Hockey  06.04  09:15  Kempele 4 8
   Tervakiekko  Rocking Cocks  06.04  16:15  O-salo 3 6
   Sippi-team  Weasels Ht  06.04  17:30  O-salo 10 4
   Kiekkolupi  KeltaHaukat  06.04  18:30  Kempele 3 2
   Capri Team  MustaHaukat  06.04  20:15  Linn:maa 3 7
   Mjälby Ht  HC Torspot  06.04  22:20  E-areena 4 0
             
   HC Mose  Waki IK  07.04  12:30  Muhos 2 2
   Bullies  HC Lätty  07.04  13:50  Muhos 4 0
   Heinäpään Kiekko  Tornado  07.04  15:50  Kempele 3 1
   HC Rangerit  SuuPeeÄs  07.04  16:30  Muhos 4 4
   Expats+  HC Laiskat  07.04  18:15  Linn:maa 4 7
   Reipas Hernia  HC Mad Dogs  07.04  18:30  Linn:maa 4 8
   Weasels Ht  ViherHaukat  07.04  19:30  Linn:maa 10 7
   QLT-team  VilliHaukat  07.04  20:45  Linn:maa 8 3
             
   ViherHaukat  KörmyHaukat  08.04  19:00  E-areena 8 7
   HC Jokivarsi  HC Mose  08.04  20:15  E-areena 5 9
   Denssikiekko  HC Torspot  09.04  18:30  Linn:maa 1 3
   Kanuunat  Rocking Cocks  10.04  20:25  Linn:maa 4 3
   Arran Kulvakkos  HC BPB  10.04  20:40  Linn:maa 13 10
   Expats+  UIFK  11.04  19:20  Linn:maa 1 7
   Rusakko Ht  Capri Team  11.04  20:25  Linn:maa 4 7
   HC Mad Dogs  HC Laiskat  12.04  19:35  Linn:maa 12 0
   Jääli Hockey Club  Putkihokkarit  12.04  20:40  Linn:maa 1 12
             
   HC BPB  HC Lions  13.04  09:15  Kempele 4 5
   PeräK:n Pojat  UIFK veteran  13.04  10:40  Liminka 1 9
   HC ALPO  HC Kiekkoboys  13.04  16:00  Liminka 4 9
   Vahinkolaukaus  Waki IK  13.04  17:30  E-areena 7 4
   Varma tappio  Mjälby Old Timers  13.04  18:00  H-pudas 10 8
   Karhukopla  HC Tähtikiekko  13.04  18:45  Raksila II 3 6
   Proliiga  KeltaHaukat  13.04  19:20  H-pudas 4 4
   PehmoHaukat  JUS-team  13.04  20:00  E-areena 2 7
             
   UIFK  Arran Kulvakkos  14.04  11:40  Kempele 5 11
   Tornado  PPK  14.04  12:30  Muhos 1 5
   HC Torspot  Blackhawks  14.04  13:50  Muhos 4 1
   Reipas Hernia  TeTa Hockey  14.04  15:10  Muhos 1 13
   Nyrkkihokarit  ViherHaukat  14.04  19:00  H-pudas 4 1
   Rocking Cocks  SuuPeeÄs  14.04  20:20  H-pudas 8 6