KIEKKO-HAUKAT 96

HARRASTEJÄÄKIEKKO 2018-19

Jääkiekkosivulle    Pääsivulle    Ohjelmasivulle   

OTTELUOHJELMA/TULOKSET HELMIKUU 2019

KHL:ssä pelaavalla pelaajalla saa olla vain harrastejääkiekkolisenssi, ei saa olla sarjapelaaja.

   Waki IK  Tornado  02.02  15:45  Linn:maa 2 1
   HC Jokivarsi  Heinäpään Kiekko  02.02  18:55  Jäälihalli 5 8
   Varma tappio  Buffalo Ht Seniors  02.02  20:00  E-areena 5 6
   HC Kiekkoboys  Karhukopla  02.02  20:10  Jäälihalli 13 1
             
   Reipas Hernia  Arran Kulvakkos  03.02  11:40  Kempele 5 4
   HC Mose  HC Lätty  03.02  12:30  Muhos 7 5
   HC Laiskat  HC BPB  03.02  13:50  Muhos 4 5
   Weasels Ht  Varmat Pojat  03.02  15:10  Muhos 2 10
   Tervakiekko  Blackhawks  03.02  16:15  E-areena 6 8
   HC Torspot  HC Rangerit  03.02  16:30  Muhos 5 7
   Kastellin K-Pojat  KörmyHaukat  03.02  17:30  E-areena 3 7
   Buffalo Ht Legends  Köppäukot  03.02  19:00  H-pudas 3 7
   ViherHaukat  VilliHaukat  03.02  20:20  H-pudas 6 18
             
   JUS-team  KeltaHaukat  09.02  15:00  E-areena 11 2
   HC Kiekkoboys  Putkihokkarit  09.02  16:00  Liminka 5 6
   Denssikiekko  Kanuunat  09.02  16:15  E-areena 10 2
   KörmyHaukat  Weasels Ht  09.02  17:20  Liminka 7 5
   HC ALPO  Mjälby Old Timers  09.02  17:30  E-areena 11 5
   PPK  HC Jokivarsi  09.02  18:45  E-areena 2 9
   Proliiga  MustaHaukat  09.02  20:00  E-areena 4 2
             
   Capri Team  Kiekkolupi  10.02  13:15  E-areena 5 8
   TeTa Hockey  UIFK  10.02  13:50  Muhos 6 3
   HC Tähtikiekko  Varma tappio  10.02  15:00  H-pudas 3 5
   UIFK veteran  Rusakko Ht  10.02  15:10  Muhos 6 1
   Bullies  Heinäpään Kiekko  10.02  15:50  Kempele 2 5
   Blackhawks  HC Rangerit  10.02  16:30  Muhos 9 4
   Buffalo Ht Seniors  Jääli Hockey Club  10.02  19:00  H-pudas 6 4
   Rocking Cocks  Mjälby Ht  10.02  19:30  Linn:maa 6 11
   HC Torspot  Tervakiekko  10.02  19:45  Linn:maa 3 5
   QLT-team  Kastellin K-Pojat  10.02  20:45  Linn:maa 5 6
             
   Expats+  HC Lions  16.02  09:15  Kempele 5 8
   HC Lätty  Vahinkolaukaus  16.02  10:15  Jäälihalli 5 10
   Waki IK  Bullies  16.02  13:30  H-pudas 11 2
   KörmyHaukat  VilliHaukat  16.02  14:00  E-areena 7 6
   Sippi-team  Varmat Pojat  16.02  17:00  E-areena 0 12
   Kastellin K-Pojat  ViherHaukat  16.02  18:15  E-areena 7 2
             
   TeTa Hockey  HC Mad Dogs  17.02  12:30  Muhos 7 1
   HC BPB  Reipas Hernia  17.02  13:50  Muhos 5 12
   SuuPeeÄs  HC Torspot  17.02  15:10  Muhos 11 4
   HC Rangerit  Rocking Cocks  17.02  16:30  Muhos 6 6
   Buffalo Ht Legends  UIFK veteran  17.02  19:00  H-pudas 3 5
   Kiekkolupi  Köppäukot  17.02  20:20  H-pudas 0 7
   Weasels Ht  QLT-team  17.02  20:45  Linn:maa 2 9
             
   HC Rangerit  Kanuunat  22.02  21:00  E-areena 3 5
   UIFK  HC Lions  23.02  09:15  Kempele 5 5
   Vahinkolaukaus  PPK  23.02  10:15  Jäälihalli 4 8
   Putkihokkarit  Karhukopla  23.02  12:50  Muhos 4 0
   Denssikiekko  Tervakiekko  23.02  14:10  Muhos 4 4
   PehmoHaukat  Capri Team  23.02  15:30  Muhos 9 4
   Varma Tappio  Jääli Hockey Club  23.02  18:40  H-pudas 5 3
   UIFK veteran  KeltaHaukat  23.02  19:00  E-areena 4 0
             
   HC Mad Dogs  Arran Kulvakkos  24.02  11:40  Kempele 1 9
   Waki IK  Heinäpään Kiekko  24.02  15:50  Kempele 5 3
   HC ALPO  HC Tähtikiekko  24.02  16:15  Raksila II 3 6
   Mjälby Old Timers  Buffalo Ht Seniors  24.02  19:00  H-pudas 7 12
   Expats+  HC BPB  24.02  19:00  Jäälihalli 3 4
   QLT M45  Rusakko Ht  24.02  20:45  Linn:maa 4 3