KIEKKO-HAUKAT 96

HARRASTEJÄÄKIEKKO 2019-20

Jääkiekkosivulle    Pääsivulle    Ohjelmasivulle   

OTTELUOHJELMA/TULOKSET HELMIKUU 2020

   HC Kiekkoboys  HC Mad Dogs  01.02  09:15  Kempele 4 2
   HC Laiskat  HC BPB  01.02  11:30  Muhos 3 3
   Kanuunat  HC Rangerit  01.02  12:50  Muhos 6 5
   PehmoHaukat  Kiekkolupi  01.02  14:10  Muhos 6 4
   SuuPeeÄs  PPK  01.02  15:15  Linn:maa 3 11
   Reipas Hernia  Jarrukiekko  01.02  15:30  Linn:maa 7 10
             
   Arran Kulvakkos  HC Lions  02.02  11:40  Kempele 9 7
   Proliiga  Buffalo Ht Legends  02.02  19:00  H-pudas 12 2
   KKP Edustus  QLT-team  02.02  20:45  Linn:maa 6 3
             
   Mjälby Ht  Rocking Cocks  08.02  11:40  H-pudas 4 7
   Tervakiekko  Varma tappio  08.02  13:00  H-pudas 4 3
   Bullies  HC Rangerit  08.02  13:45  E-areena 10 5
   Susikiekko  Putkihokkarit  08.02  15:00  E-areena 2 5
   HC Lätty  PPK  08.02  16:15  E-areena 3 11
   Varmat Pojat  HC Tähtikiekko  08.02  17:30  E-areena 9 9
   Nyrkkihokarit  Expats+  08.02  17:40  H-pudas 1 6
   SuuPeeÄs  HC Jokivarsi  08.02  18:45  E-areena 4 13
             
   Arran Kulvakkos  HC ALPO  09.02  11:40  Kempele 5 4
   HC Skopje  Heinäpään Kiekko  09.02  15:50  Kempele 5 2
   Buffalo Ht Seniors  Mjälby Old Timers  09.02  19:00  H-pudas 3 3
   JUS-team  KeltaHaukat  09.02  19:30  Linn:maa 5 1
   Proliiga  Köppäukot  09.02  20:20  H-pudas 5 9
   Kiekkolupi   QLT M45  09.02  20:45  Linn:maa 0 5
             
   UIFK  KKP Akatemia  15.02  11:20  Muhos 2 3
   Varmat Pojat  HC Laiskat  15.02  12:40  H-pudas 7 4
   KKP Edustus  MustaHaukat  15.02  12:40  Muhos 1 8
   Nyrkkihokarit  KörmyHaukat  15.02  14:00  H-pudas 5 2
   Jarrukiekko  HC Mad Dogs  15.02  17:00  Linn:maa 7 3
   QLT-team  Expats+  15.02  17:40  H-pudas 7 6
   Putkihokkarit  HC Kiekkoboys  15.02  18:15  Linn:maa 5 5
             
   Rocking Cocks  Varma tappio  16.02  15:30  H-pudas 5 7
   Buffalo Ht Legends  PehmoHaukat  16.02  19:00  H-pudas 14 4
   HC Skopje  Tornado  16.02  19:15  Linn:maa 3 4
   HC BPB  MaaliHaukat  16.02  19:30  Linn:maa 3 7
   UIFK veteran  QLT M45  16.02  20:45  Linn:maa 4 4
             
   HC ALPO  HC Lions  22.02  09:15  Kempele 10 1
   HC Rangerit  HC Torspot  22.02  12:15  Muhos 12 4
   HC Jokivarsi  Mjälby Ht  22.02  13:35  Muhos 13 11
   SuuPeeÄs  HC Lätty  22.02  14:55  Muhos 15 5
             
   Bullies  Heinäpään Kiekko  23.02  15:50  Kempele 9 3
   KörmyHaukat  KKP Edustus  23.02 16:45  Linn:maa 2 6
   Reipas Hernia  Buffalo Ht Seniors  23.02  19:00  H-pudas 1 11
   JUS-team  Köppäukot  23.02  20:20  H-pudas 1 3
   QLT-team  Nyrkkihokarit  23.02  20:45  Linn:maa 5 1
             
   HC Mad Dogs  Susikiekko  29.02  11:30  Muhos 6 8
   KKP Edustus  UIFK  29.02  12:50  Muhos 4 12
   Kiekkolupi   UIFK veteran  29.02  14:10  Muhos 1 6
   HC ALPO  HC BPB  29.02  15:30  Muhos 5 3
   HC Tähtikiekko  VilliHaukat  29.02  16:20  H-pudas 6 4
   ViherHaukat  Expats+  29.02  17:40  H-pudas 7 2