KIEKKO-HAUKAT 96

HARRASTEJÄÄKIEKKO 2018-19

Jääkiekkosivulle    Pääsivulle    Ohjelmasivulle   

OTTELUOHJELMA/TULOKSET TAMMIKUU 2019

KHL:ssä pelaavalla pelaajalla saa olla vain harrastejääkiekkolisenssi, ei saa olla sarjapelaaja.

   VilliHaukat  Weasels Ht  04.01  20:00  O-salo 13 3
   HC ALPO  Varma tappio  05.01  10:10  H-pudas 1 11
   MustaHaukat  PeräK:n Pojat  05.01  10:40  Liminka 9 2
   HC Kiekkoboys  Mjälby Old Timers  05.01  14:40  Liminka 11 9
   KörmyHaukat  Nyrkkihokarit  05.01  16:00  Liminka 4 5
   HC Tähtikiekko  Jääli Hockey Club  05.01  18:45  Raksila II 4 5
   Rusakko Ht  PehmoHaukat  05.01  20:00  E-areena 4 3
             
   Expats+  Reipas Hernia  06.01  12:30  Muhos 4 4
   Capri Team  JUS-team  06.01  13:30  E-areena 1 4
   Blackhawks  SuuPeeÄs  06.01  13:50  Muhos 5 5
   HC Lätty  Tornado  06.01  14:45  E-areena 2 4
   HC Torspot  Kanuunat  06.01  15:10  Muhos 2 5
   HC Rangerit  Mjälby Ht  06.01  16:30  Muhos 12 2
   Buffalo Ht Seniors  Putkihokkarit  06.01  19:00  H-pudas 6 5
   PeräK:n Pojat  KeltaHaukat  06.01  19:40  Kempele 8 3
   QLT M45  UIFK veteran  06.01  20:45  Linn:maa 3 7
             
   HC Laiskat  HC Lions  12.01  09:15  Kempele 2 5
   Bullies  Vahinkolaukaus  12.01  10:15  Jäälihalli 13 3
   Karhukopla  Varma tappio  12.01  12:30  H-pudas 3 5
   HC BPB  HC Mad Dogs  12.01  12:50  Muhos 0 8
   Denssikiekko  Rocking Cocks  12.01  14:10  Muhos 8 3
   SuuPeeÄs  Tervakiekko  12.01  15:30  Muhos 3 15
   Nyrkkihokarit  Varmat Pojat  12.01  16:10  H-pudas 2 3
   HC Jokivarsi  Waki IK  12.01  20:00  E-areena 4 3
             
   Arran Kulvakkos  TeTa Hockey  13.01  11:40  Kempele 6 5
   Proliiga  JUS-team  13.01  12:30  Muhos 1 9
   UIFK  Reipas Hernia  13.01  13:50  Muhos 1 6
   PPK  HC Lätty  13.01  15:10  Muhos 4 8
   HC Mose  Heinäpään Kiekko  13.01  15:50  Kempele 7 3
   Kastellin K-Pojat  Sippi-team  13.01  16:00  Jäälihalli 11 1
   MustaHaukat  UIFK veteran  13.01  17:30  E-areena 4 6
   Buffalo Ht Legends  Kiekkolupi  13.01  19:00  H-pudas 3 1
   HC ALPO  Jääli Hockey Club  13.01  19:30  Linn:maa 5 0
   Köppäukot  PehmoHaukat  13.01  20:20  H-pudas 15 5
   ViherHaukat  QLT-team  13.01  20:45  Linn:maa 5 10
             
   HC Lions  HC Mad Dogs  19.01  09:15  Kempele 3 3
   HC Jokivarsi  Tornado  19.01  18:40  H-pudas 3 4
   Kanuunat  Mjälby Ht  20.01  15:15  Jäälihalli 8 6
   Heinäpään Kiekko  PPK  20.01  15:50  Kempele 1 3
   Rocking Cocks  Blackhawks  20.01  16:30  Jäälihalli 5 1
   SuuPeeÄs  Denssikiekko  20.01  19:00  H-pudas 8 2
   QLT-team  Sippi-team  20.01  20:45  Linn:maa 6 6
             
   Mjälby Old Timers  HC Tähtikiekko  25.01  20:30  Raksila II 3 11
   Vahinkolaukaus  HC Mose  26.01  10:15  Jäälihalli 3 9
   Kiekkolupi  MustaHaukat  26.01  19:15  Linn:maa 3 7
   KeltaHaukat  PehmoHaukat  26.01  20:00  E-areena 5 3
             
   TeTa Hockey  Expats+  27.01  11:00  Jäälihalli 9 5
   Kiekkolupi  JUS-team  27.01  12:30  Muhos 8 4
   Nyrkkihokarit  Sippi-team  27.01  13:00  H-pudas 4 0
   UIFK veteran  Capri Team  27.01  13:50  Muhos 9 0
   Tornado  Bullies  27.01  15:10  Muhos 6 9
   Putkihokkarit  HC Tähtikiekko  27.01  16:30  Muhos 11 4
   Karhukopla  Buffalo Ht Seniors  27.01  19:00  H-pudas 3 10
   HC Laiskat  UIFK  27.01  19:30  Linn:maa 2 4
   QLT M45  PeräK:n Pojat  27.01  20:45  Linn:maa 10 4