KIEKKO-HAUKAT 96

HARRASTEJÄÄKIEKKO 2019-20

Jääkiekkosivulle    Pääsivulle    Ohjelmasivulle   

OTTELUOHJELMA/TULOKSET TAMMIKUU 2020

   HC ALPO  MaaliHaukat  03.01  19:45  E-areena 1 8
   Kiekkolupi  JUS-team  04.01  11:30  Muhos 2 7
   HC Kiekkoboys  Mjälby Old Timers  04.01  12:00  Liminka 10 3
   Proliiga  UIFK veteran  04.01  12:50  Muhos 4 3
   MustaHaukat  Nyrkkihokarit  04.01  14:10  Muhos 6 3
   KKP Akatemia  KKP Edustus  04.01  15:30  Muhos 5 3
   Arran Kulvakkos  Varmat Pojat  04.01  17:40  H-pudas 4 6
               
   Tornado  HC Rangerit  05.01  16:30  Muhos 3 3
   Buffalo Ht Seniors  Susikiekko  05.01  19:00  H-pudas 7 4
   ViherHaukat  QLT-team  05.01  21:00  Linn:maa 4 8
             
   HC Torspot  Heinäpään Kiekko  09.01  20:40  Kempele 2 2
   HC BPB  HC Lions  11.01  09:15  Kempele 8 5
   HC Mad Dogs  Reipas Hernia  11.01  11:40  H-pudas 6 5
   Varma tappio  HC Lätty  11.01  13:00  H-pudas 9 5
   Expats+  KKP Akatemia  11.01  17:40  H-pudas 10 4
             
   HC Tähtikiekko  Arran Kulvakkos  12.01  11:40  Kempele 11 5
   UIFK  KörmyHaukat  12.01  11:50  Muhos 4 0
   Susikiekko  Jarrukiekko  12.01  13:10  Muhos 4 3
   HC ALPO  VilliHaukat  12.01  14:00  E-areena 15 6
   Mjälby Ht  Tervakiekko  12.01  15:15  E-areena 8 12
   HC Torspot  HC Skopje  12.01  16:30  E-areena 2 4
   Buffalo Ht Legends  UIFK veteran  12.01  19:00  H-pudas 3 7
   PehmoHaukat  Köppäukot  12.01  20:20  H-pudas 3 13
   QLT M45  KeltaHaukat  12.01  20:45  Linn:maa 3 2
             
   Tornado  HC Torspot  17.01  19:45  E-areena 6 3
   HC Laiskat  HC Lions  18.01  09:15  Kempele 4 3
   UIFK veteran  JUS-team  18.01  11:30  Muhos 4 3
   HC Jokivarsi  HC Lätty  18.01  11:40  H-pudas 12 2
   Kiekkolupi  Proliiga  18.01  12:50  Muhos 5 11
   Rocking Cocks  SuuPeeÄs  18.01  13:00  H-pudas 2 14
             
   Heinäpään Kiekko  Kanuunat  18.01  14:10  Muhos 2 12
   PPK  Mjälby Ht  18.01  15:30  Muhos 10 7
   VilliHaukat  MaaliHaukat  18.01  19:00  O-salo 1 6
   Varmat Pojat  HC ALPO  18.01  20:15  O-salo 1 8
   Putkihokkarit  Buffalo Ht Seniors  19.01  19:00  H-pudas 6 7
   QLT-team  KörmyHaukat  19.01  20:45  Linn:maa 2 3
             
   HC Lions  HC Tähtikiekko  24.01  20:00  O-salo 5 3
   Reipas Hernia  Putkihokkarit  25.01  12:15  Muhos 6 6
   Mjälby Old Timers  Susikiekko  25.01  13:35  Muhos 7 10
   Kanuunat  Bullies  25.01  14:55  Muhos 6 6
   Tervakiekko  HC Jokivarsi  25.01  16:00  O-salo 1 6
   Buffalo Ht Seniors  HC Kiekkoboys  25.01  17:15  O-salo 7 10
   KKP Akatemia  ViherHaukat  25.01  18:30  O-salo 6 2
             
   KeltaHaukat  Buffalo Ht Legends  26.01  19:00  H-pudas 4 7
   QLT M45  Köppäukot  26.01  20:20  H-pudas 6 4
   MustaHaukat  UIFK  26.01  20:45  Linn:maa 4 7
   PehmoHaukat  UIFK veteran  28.01  20:15  E-areena 2 14
   MaaliHaukat  HC Laiskat  30.01  20:15  E-areena 2 0