KIEKKO-HAUKAT 96

HARRASTEJÄÄKIEKKO 2018-19

Jääkiekkosivulle    Pääsivulle    Ohjelmasivulle   

OTTELUOHJELMA/TULOKSET MAALISKUU 2019

KHL:ssä pelaavalla pelaajalla saa olla vain harrastejääkiekkolisenssi, ei saa olla sarjapelaaja.

   VilliHaukat  Kastellin K-Pojat  01.03  20:30  E-areena 5 5
   Vahinkolaukaus  HC Jokivarsi  02.03  10:15  Jäälihalli 3 5
   Mjälby Ht  Blackhawks  02.03  12:00  O-salo 2 8
   HC Laiskat  Arran Kulvakkos  02.03  13:15  O-salo 2 11
   HC Kiekkoboys  Jääli Hockey Club  02.03  17:10  Jäälihalli 7 3
   HC Mad Dogs  UIFK  02.03  18:25  Jäälihalli 8 1
   Varmat Pojat  Kastellin K-Pojat  02.03  19:40  Jäälihalli 5 2
             
   Tornado  HC Mose  03.03  12:30  Muhos 0 2
   HC BPB  TeTa Hockey  03.03  13:50  Muhos 5 11
   Nyrkkihokarit  Weasels Ht  03.03  15:10  Muhos 5 3
   HC Tähtikiekko  Buffalo Ht Seniors  03.03  19:00  H-pudas 1 6
   QLT M45  KeltaHaukat  03.03  20:45  Linn:maa 10 9
             
   HC Lions  Reipas Hernia  09.03  09:15  Kempele 3 2
   Putkihokkarit  HC ALPO  09.03  10:45  O-salo 8 3
   Varmat Pojat  KörmyHaukat  09.03  12:00  O-salo 8 4
   Sippi-team  ViherHaukat  09.03  13:15  O-salo 7 3
   JUS-team  Rusakko Ht  09.03  16:30  Jäälihalli 5 3
   Arran Kulvakkos  Expats+  09.03  16:45  Linn:maa 9 0
   Mjälby Ht  Tervakiekko  09.03  17:45  Jäälihalli 5 2
   Proliiga  Capri Team  09.03  18:00  Linn:maa 6 3
   Denssikiekko  HC Rangerit  09.03  19:15  Linn:maa 4 5
             
   PPK  Waki IK  10.03  15:15  Jäälihalli 2 8
   HC Lätty  Heinäpään Kiekko  10.03  15:50  Kempele 3 6
   Varma tappio  Putkihokkarit  10.03  16:30  Jäälihalli 6 6
   Buffalo Ht Legends  PehmoHaukat  10.03  19:00  H-pudas 11 1
   Köppäukot  PeräK:n Pojat  10.03  20:20  H-pudas 13 3
   QLT-team  Nyrkkihokarit  10.03  20:45  Linn:maa 9 2
   ViherHaukat  Varmat Pojat  12.03  21:15  O-salo 2 9
   HC Mose  Bullies  13.03  21:15  O-salo 15 7
             
   TeTa Hockey  HC Laiskat  16.03  12:20  Muhos 8 2
   Rusakko Ht  Proliiga  16.03  13:40  Muhos 3 5
   HC Tähtikiekko  HC Kiekkoboys  16.03  15:00  Raksila II 4 2
   Jääli Hockey Club  Karhukopla  16.03  19:15  Linn:maa 2 3
   MustaHaukat  JUS-team  16.03  20:00  E-areena 5 9
   HC Jokivarsi  HC Lätty  16.03  20:30  Linn:maa 6 9
             
   Kanuunat  SuuPeeÄs  17.03  12:30  Muhos 8 5
   Mjälby Old Timers  Putkihokkarit  17.03  13:50  Muhos 5 3
   HC Mad Dogs  Expats+  17.03  15:10  Muhos 9 0
   Tervakiekko  HC Rangerit  17.03  16:30  Muhos 3 5
   Buffalo Ht Seniors  HC ALPO  17.03  19:00  H-pudas 2 6
   PeräK:n Pojat  Kiekkolupi  17.03  19:00  Jäälihalli 2 5
   KörmyHaukat  QLT-team  17.03  20:45  Linn:maa 3 6
   VilliHaukat  Nyrkkihokarit  18.03  20:00  O-salo 6 8
   Rocking Cocks  HC Torspot  19.03  21:15  O-salo 9 6
   PPK  Bullies  20.03  21:15  O-salo 3 7
             
   Arran Kulvakkos  HC Lions  23.03  09:15  Kempele 6 4
   Tornado  Vahinkolaukaus  23.03  10:15  Jäälihalli 4 3
   JUS-team  PeräK:n Pojat  23.03  10:40  Liminka 10 6
   Varma tappio  HC Kiekkoboys  23.03  17:10  H-pudas 6 6
   Blackhawks  Denssikiekko  23.03  20:00  Jäälihalli 4 3
             
   Heinäpään Kiekko  Vahinkolaukaus  24.03  15:50  Kempele 4 0
   MustaHaukat  Buffalo Ht Legends  24.03  19:00  H-pudas 7 4
   QLT M45  Proliiga  24.03  20:45  Linn:maa 10 4
   SuuPeeÄs  Mjälby Ht  26.03  21:15  O-salo 7 6
   Weasels Ht  Kastellin K-Pojat  27.03  21:15  O-salo 3 10
             
   UIFK veteran  PehmoHaukat  30.03  12:50  Muhos 9 1
   Tervakiekko  Kanuunat  30.03  14:10  Muhos 7 8
   Kastellin K-Pojat  Nyrkkihokarit  30.03  15:30  Muhos 5 1
   Varmat Pojat  QLT-team  30.03  16:30  Jäälihalli 7 3
   Reipas Hernia  HC Laiskat  30.03  17:45  Jäälihalli 4 0
   Waki IK  HC Lätty  30.03  19:00  Jäälihalli 11 3
   Buffalo Ht Seniors  KC Kiekkoboys  30.03  20:00  Linn:maa 6 4
   KörmyHaukat  Sippi-team  30.03  20:15  Jäälihalli 2 10
             
   Karhukopla  HC ALPO  31.03  15:15  Muhos 2 6
   UIFK  HC BPB  31.03  19:00  H-pudas 6 4
   QLT M45  Köppäukot  31.03  20:20  H-pudas 2 9
   Denssikiekko  Rocking Cocks  31.03  20:45  Linn:maa 4 6