JÄÄKIEKKOTURNAUS 2. - 4.5.2014

Turnaussivulle      Pääsivulle

OTTELUOHJELMAT 2.  - 4.5.2014

OHJELMA PERJANTAI 2.5.2014 LINNANMAA 1 / 2

A/B  HirmuHaukat  OLD Timers  17:00  Linnanmaa 1 3 5
 B 1  FC Laanila  HC Mad Dogs  18:10  Linnanmaa 1 1 7
 C 1  Elektrobit  KörmyHaukat  19:20  Linnanmaa 1 3 5
 E 1  KKP Seniorit  TokaKiekko  20:30  Linnanmaa 1 10 1
 E 2  KKP Köpöt  Rankers Ht  21:40  Linnanmaa 1 2 9
           
A/A  BlueTeam  RänniHaukat  17:15  Linnanmaa 2 3 0
B 2  Reipas Hernia  HC Sieppi  18:25  Linnanmaa 2 3 6
 D 1  Oulun Tärpät HC  ViherHaukat  19:35  Linnanmaa 2 5 2
 C 2  VelmuHaukat  Heinäpään Kiekko  20:45  Linnanmaa 2 2 9

OHJELMA LAUANTAI 3.5.2014 LINNANMAA / JÄÄLIN JÄÄHALLI

E 1  QLT-team  KKP Seniorit  10:20  Jäälin jäähalli 2 5
A/B  KUMPE  HirmuHaukat  11:30  Jäälin jäähalli 5 4
 B 2  HC Sieppi  SoPa Äijjät  12:40  Jäälin jäähalli 6 3
 E 2  Kiekko-Konnat  KKP Köpöt  13:50  Jäälin jäähalli 1 8
           
  C 1  KörmyHaukat  HC Irtokiekko  15:00  Jäälin jäähalli 7 2
 D 2  Peräkammarin Pojat  Expats  16:10  Jäälin jäähalli 3 7
A/A  Kaukalon Pekat  BlueTeam  17:20  Jäälin jäähalli 1 6
B 2  Pakapa 94  SoPa Äijjät  18:30  Jäälin jäähalli 5 5
           
 C 1  HC Irtokiekko  Höyhtyän Jytä  10:10  Linnanmaa 1 13 1
C 2  BUELL  Heinäpään Kiekko  11:20  Linnanmaa 1 4 6
D 1  Vuottolahden Vauhti  ViherHaukat  12:30  Linnanmaa 1 6 0
 A/A  RänniHaukat  Kaukalon Pekat  13:40  Linnanmaa 1 1 5
           
 E 1  MustaHaukat  QLT-team  14:50  Linnanmaa 1 4 8
 E 2  KeltaHaukat  Rankers Ht  16:00  Linnanmaa 1 1 6
 D 1  Vuottolahden Vauhti  HupiHoki Team  17:10  Linnanmaa 1 3 5
E 1  TokaKiekko  MustaHaukat  18:20  Linnanmaa 1 6 14
 D 2  VilliHaukat  Peräkammarin Pojat  19:30  Linnanmaa 1 6 6
           
C 2  Hokihemmot  VelmuHaukat  09:15  Linnanmaa 2 4 4
 B 1  FC Laanila  Sippi-team  10:25  Linnanmaa 2 3 5
 D 1  HupiHoki Team  Oulun Tärpät HC  11:35  Linnanmaa 2 3 4
 B 2  Reipas Hernia  Pakapa 94  12:45  Linnanmaa 2 6 3
 B 1  Kärki-team  Sippi-team  13:55  Linnanmaa 2 2 9
           
C 2  BUELL  Hokihemmot  15:05  Linnanmaa 2 2 3
 A/B  OLD Timers  KUMPE  16:15  Linnanmaa 2 8 5
B 1  HC Mad Dogs  Kärki-team  17:25  Linnanmaa 2 3 9
E 2  KeltaHaukat  Kiekko-Konnat  18:35  Linnanmaa 2 11 0
 C 1  Höyhtyän Jytä  Elektrobit  19:45  Linnanmaa 2 5 11

OHJELMA SUNNUNTAI 4.5.2014 LINNANMAA / OULUNSALO

C 1  Elektrobit  HC Irtokiekko  10:00  Linnanmaa 1 3 4
 E 1  KKP Seniorit  MustaHaukat  11:10  Linnanmaa 1 8 4
 B 1  Kärki-team  FC Laanila  12:20  Linnanmaa 1 5 4
 C 2  VelmuHaukat  BUELL  13:30  Linnanmaa 1 4 6
           
 B 2  SoPa Äijjät  Reipas Hernia  14:40  Linnanmaa 1 2 8
A 5-6  HirmuHaukat  RänniHaukat  15:50  Linnanmaa 1 6 10
 E 2  KKP Köpöt  KeltaHaukat  17:00  Linnanmaa 1 6 7
B 1  Sippi-team  HC Mad Dogs  18:10  Linnanmaa 1 1 3
           
C 1  Höyhtyän Jytä  KörmyHaukat  10:15  Linnanmaa 2 4 3
C 2  Heinäpään Kiekko  Hokihemmot  11:25  Linnanmaa 2 2 2
A 3-4   KUMPE  Kaukalon Pekat  12:35  Linnanmaa 2 5 6
A 1-2  OLD Timers  BlueTeam  13:45  Linnanmaa 2 4 9
           
 E 2  Rankers Ht  Kiekko-Konnat  14:55  Linnanmaa 2 15 1
 B 2  HC Sieppi  Pakapa 94  16:05  Linnanmaa 2 5 2
 E 1  QLT-team  TokaKiekko  17:15  Linnanmaa 2 14 2
VB 3-4  Pajatso Ht  Oulun Tärpät HC  18:25  Linnanmaa 2 1 2
           
 D 2  Expats  VilliHaukat  10:00  Oulunsalo 10 4
VA 3-4  Peräkammarin Pojat  QLT-team  11:10  Oulunsalo 3 4
 D 1  ViherHaukat  HupiHoki Team  12:20  Oulunsalo 1 1
 D 1  Oulun Tärpät HC  Vuottolahden Vauhti  13:30  Oulunsalo 2 5