KIEKKO-HAUKAT 96

HARRASTEJÄÄKIEKKO 2018-19

Jääkiekkosivulle    Pääsivulle    Ohjelmasivulle   

OTTELUOHJELMA/TULOKSET MARRASKUU 2018

   Rusakko Ht  PeräK:n Pojat  03.11  10:40  Liminka 3 7
   HC Kiekkoboys  Varma tappio  03.11  18:40  H-pudas 4 8
   Rocking Cocks  Heinäpään Kiekko  04.11  15:50  Kempele 6 5
   HC Rangerit  Mjälby Ht  04.11  16:30  Muhos 4 7
   KeltaHaukat  MustaHaukat  04.11  17:00  E-areena 4 12
   JUS-team  Buffalo Ht Legends  04.11  19:00  H-pudas 4 2
   PehmoHaukat  QLT M45  04.11  20:45  Linn:maa 5 7
             
   HC Lätty  Vahinkolaukaus  10.11  10:15  Jäälihalli 2 2
   VilliHaukat  HC Laiskat  10.11  20:10  H-pudas 5 2
   Tervakiekko  Waki IK  10.11  20:40  Jäälihalli 6 8
   Kastellin K-Pojat  TeTa Hockey  10.11  21:10  Kempele 5 6
             
   Kanuunat  PPK  11.11  15:00  E-areena 4 7
   SuuPeeÄs  Blackhawks  11.11  15:15  Linn:maa 5 8
   UIFK  Kastellin K-Pojat  11.11  16:10  Jäälihalli 4 5
   HC BPB  Jääli Hockey Club  11.11  16:15  E-areena 4 6
   Tornado  Bullies  11.11  16:30  Linn:maa 5 4
   HC Torspot  HC Mose  11.11  17:30  E-areena 3 3
   HC Lions  Buffalo Ht Seniors  11.11  19:00  H-pudas 1 6
   Mjälby Old Timers  HC ALPO  11.11  19:40  Kempele 5 5
             
   HC Tähtikiekko  HC ALPO  16.11  20:30  Raksila II 3 4
   HC Kiekkoboys  MaaliHaukat  17.11  13:45  Muhos 4 0
   TeTa Hockey  ViherHaukat  17.11  15:05  Muhos 14 2
   Varma tappio  HC Jokivarsi  17.11  17:50  H-pudas 3 9
   Nyrkkihokarit  Reipas Hernia  18.11  14:00  H-pudas 0 12
   Buffalo Ht Legends  Rusakko Ht  18.11  19:00  H-pudas 4 0
   Varmat Pojat  Sippi-team  18.11  19:15  O-salo 5 4
   Köppäukot  Capri Team  18.11  20:20  H-pudas 7 5
   MustaHaukat  QLT M45  18.11  20:45  Linn:maa 4 11
             
   Buffalo Ht Seniors  HC Kiekkoboys  24.11  10:30  Linn:maa 2 8
   Karhukopla  Putkihokkarit  24.11  14:15  Muhos 1 4
   PehmoHaukat  Kiekkolupi  24.11  15:30  Muhos 3 7
   Sippi-team  Arran Kulvakkos  24.11  19:00  E-areena 0 8
   HC Mad Dogs  Weasels Ht  24.11  20.10  H-pudas 13 1
   UIFK veteran  Proliiga  24.11  20:15  E-areena 7 4
             
   PPK  Blackhawks  25.11  11:10  Muhos 2 7
   Bullies  Kanuunat  25.11  12:30  Muhos 5 5
   Mjälby Ht  Rocking Cocks  25.11  13:50  Muhos 8 12
   Reipas Hernia  Expats+  25.11  15:10  Muhos 5 3
   Heinäpään Kiekko  HC Rangerit  25.11  15:50  Kempele 3 4
   Tervakiekko  Denssikiekko  25.11  16:30  Muhos 4 1
   Kastellin K-Pojat  Varmat Pojat  25.11  16:30  Jäälihalli 4 4
   Buffalo Ht Legends  Capri Team  25.11  19:00  H-pudas 2 7
   KeltaHaukat  Rusakko Ht  25.11  19:00  Jäälihalli 4 14
   JUS-team  QLT M45  25.11  20:45  Linn:maa 5 2