KIEKKO-HAUKAT 96

HARRASTEJÄÄKIEKKO 2019-20

Jääkiekkosivulle    Pääsivulle    Ohjelmasivulle   

OTTELUOHJELMA/TULOKSET MARRASKUU 2019

   PPK  Mullikiekko  02.11  11:30  Muhos 6 4
   HC Torspot  HC Lätty  02.11  12:50  Muhos 15 3
   HC Skopje  Mjälby Ht  02.11  14:10  Muhos 4 4
   ViherHaukat  MaaliHaukat  02.11  15:30  Muhos 3 5
   MustaHaukat  UIFK  02.11  17:40  H-pudas 3 6
             
   Nyrkkihokarit  KKP Akatemia  03.11  10:30  Muhos 3 3
   UIFK veteran  KeltaHaukat  03.11  11:50  Muhos 9 1
   Proliiga  PehmoHaukat  03.11  13:10  Muhos 15 4
   SuuPeeÄs  Tervakiekko  03.11  19:00  H-pudas 3 9
   Köppäukot  QLT M45  03.11  20:20  H-pudas 4 3
             
   Varma tappio  HC Lions  09.11  09:15  Kempele 12 4
   HC Mad Dogs  Jarrukiekko  09.11  10:45  Muhos 10 2
   KKP Akatemia  KKP Edustus  09.11  12:05  Muhos 1 10
   HC Kiekkoboys  Buffalo Ht Seniors  09.11  13:05  Liminka 17 5
   Varmat Pojat  Susikiekko  09.11  13:25  Muhos 3 8
   KörmyHaukat  Expats+  09.11  17:40  H-pudas 1 9
   QLT M45  UIFK veteran  09.11  19:00  H-pudas 0 9
             
   HC ALPO  HC BPB  10.11  12:30  Muhos 5 5
   Rocking Cocks  Tornado  10.11  13:50  Muhos 0 4
   Mjälby Old Timers  HC Tähtikiekko  10.11  15:10  Muhos 7 2
   HC Laiskat  Putkihokkarit  10.11  16:20  H-pudas 4 0
   Bullies  HC Skopje  10.11  19:00  H-pudas 2 7
             
   HC Laiskat  Mjälby Old Timers  16.11  12:05  Muhos 3 5
   HC Skopje  SuuPeeÄs  16.11  13:25  Muhos 10 4
   PehmoHaukat  UIFK veteran  16.11  16:20  H-pudas 3 12
   Expats+  MustaHaukat  16.11  17:40  H-pudas 5 7
   Mullikiekko  HC Jokivarsi  16.11  19:00  H-pudas 11 5
             
   QLT-team  Nyrkkihokarit  17.11  11:10  Muhos 3 4
   Reipas Hernia  ViherHaukat  17.11  12:30  Muhos 9 3
   HC Lätty  PPK  17.11  13:50  Muhos 9 4
   KKP Edustus  UIFK  17.11  15:10  Muhos 2 5
   HC Rangerit  Mjälby Ht  17.11  16:30  Muhos 7 3
   Buffalo Ht Seniors  HC BPB  17.11  19:00  H-pudas 13 1
   Köppäukot  Proliiga  17.11  20:20  H-pudas 6 5
             
   Putkihokkarit  HC Tähtikiekko  23.11  09:10  Kempele 10 6
   Varma tappio  Mullikiekko  23.11  11:00  H-pudas 4 5
   HC Rangerit  Kanuunat  23.11  11:05  Muhos 4 0
   Kiekkolupi  KeltaHaukat  23.11  12:25  Muhos 10 4
   Mjälby Ht  Tervakiekko  23.11  19:00  H-pudas 5 14
   HC ALPO  HC Kiekkoboys  23.11  20:00  Liminka 4 6
   HC Lions  Heinäpään Kiekko  24.11  15:50  Kempele 4 5
   Buffalo Ht Legends  JUS-team  24.11  19:00  H-pudas 4 4
   MustaHaukat  QLT-team  24.11  21:40  Linn:maa 8 6
             
   HC Lions  HC Torspot  30.11  09:15  Kempele 5 6
   HC Jokivarsi  HC Lätty  30.11  11:30  Muhos 6 7
   ViherHaukat  Susikiekko  30.11  12:50  Muhos 3 13
   KKP Akatemia  KörmyHaukat  30.11  14:10  Muhos 3 12
   Tornado  SuuPeeÄs  30.11  15:30  Muhos 5 6
   Tervakiekko  Kanuunat  30.11  16:20  H-pudas 7 3
   Reipas Hernia  Varmat Pojat  30.11  17:40  H-pudas 5 5
   HC Mad Dogs  MaaliHaukat  30.11  19:00  H-pudas 4 4