KIEKKO-HAUKAT 96

HARRASTEJÄÄKIEKKO 2018-19

Jääkiekkosivulle    Pääsivulle    Ohjelmasivulle   

OTTELUOHJELMA/TULOKSET LOKAKUU 2018

   HC Lions  HC Kiekkoboys  06.10  09:15  Kempele 1 5
   Varma tappio  Karhukopla  06.10  14:00  H-pudas 5 6
   Arran Kulvakkos  Kastellin K-Pojat  07.10  11:40  Kempele 8 1
   Hamsterit  Heinäpään Kiekko  07.10  15:50  Kempele 3 6
   MaaliHaukat  Buffalo Ht Seniors  07.10  19:00  H-pudas 0 9
   QLT-team  ViherHaukat  07.10  20:45  Linn:maa 8 2
             
   Vahinkolaukaus  HC BPB  13.10  10:15  Jäälihalli 4 0
   Capri Team  KeltaHaukat  13.10  20:00  Jäälihalli 10 1
   Mjälby Ht  Tervakiekko  14.10  10:40  Liminka 4 5
   Bullies  SuuPeeÄs  14.10  14:00  E-areena 3 9
   HC Tähtikiekko  HC Lätty  14.10  16:15  Raksila II 2 2
   Blackhawks  Tornado  14.10  16:30  Linn:maa 11 2
   PehmoHaukat  Proliiga  14.10  17:15  E-areena 4 4
   Köppäukot  UIFK veteran  14.10  20:20  H-pudas 5 4
   QLT-team  Varmat Pojat  14.10  20:45  Linn:maa 4 3
             
   PeräK:n Pojat  Proliiga  20.10  10:40  Liminka 3 11
   Jääli Hockey Club  Mjälby Old Timers  20.10  11:45  Linn:maa 4 6
   HC Mose  PPK  20.10  18:35  Jäälihalli 5 6
   HC Torspot  Kanuunat  20.10  19:50  Jäälihalli 4 3
   JUS-team  UIFK veteran  20.10  21:05  Jäälihalli 4 4
   Kiekkolupi  Rusakko Ht  21.10  13:00  Linn:maa 2 3
   Heinäpään Kiekko  Denssikiekko  21.10  15:50  Kempele 5 2
   KeltaHaukat  Buffalo Ht Legends  21.10  19:00  H-pudas 3 13
   MustaHaukat  Köppäukot  21.10  20:20  H-pudas 8 4
   QLT M45  Capri Team  21.10  20:45  Linn:maa 7 1
             
   HC Jokivarsi  Putkihokkarit  25.10  19.20  Jäälihalli 5 2
   Denssikiekko  Waki IK  26.10  20:05  Jäälihalli 2 4
   Varma tappio  HC Lions  27.10  09:15  Kempele 13 4
   Jääli Hockey Club  Vahinkolaukaus  27.10  10:15  Jäälihalli 5 4
   Tervakiekko  Rocking Cocks  27.10  14:30  Linn:maa 6 4
   ViherHaukat  UIFK  27.10  15:45  Linn:maa 4 4
   Sippi-team  TeTa Hockey  27.10  19:35  Jäälihalli 1 10
   Proliiga  Kiekkolupi  27.10  20:00  E-areena 9 1
   Weasels Ht  Expats+  27.10  20:50  Jäälihalli 2 8
   KörmyHaukat  HC Mad Dogs  28.10  13:30  Jäälihalli 0 4
   Buffalo Ht Seniors  Karhukopla  28.10  19:00  H-pudas 7 2
   Varmat Pojat  Arran Kulvakkos  28.10  19:30  Linn:maa 1 11
   Kastellin K-Pojat  QLT-team  28.10  20:45  Linn:maa 5 6