KIEKKO-HAUKAT 96

HARRASTEJÄÄKIEKKO 2019-20

Jääkiekkosivulle    Pääsivulle    Ohjelmasivulle   

OTTELUOHJELMA/TULOKSET LOKAKUU 2019

   UIFK  KKP Akatemia  05.10  10:45  Muhos 10 0
   Tornado  Bullies  05.10  12:05  Muhos 12 4
   Kanuunat  HC Skopje  05.10  13:25  Muhos 5 5
   Putkihokkarit  HC Kiekkoboys  05.10  17:20  Liminka 7 3
   HC BPB  Mjälby Old Timers  05.10  17:40  H-pudas 12 6
   Mjälby Ht  Rocking Cocks  05.10  19:00  H-pudas 3 9
   MustaHaukat  Nyrkkihokarit  05.10  19:45  Linn:maa 6 6
   HC ALPO  HC Laiskat  05.10  21:00  Linn:maa 8 6
             
   Arran Kulvakkos  Reipas Hernia  06.10  11:40  Kempele 4 7
   Kiekkolupi  UIFK veteran  06.10  11:50  Muhos 1 5
   MaaliHaukat  Jarrukiekko  06.10  13:10  Muhos 3 6
   HC Jokivarsi  Heinäpään Kiekko  06.10  15:50  Kempele 6 4
   Tervakiekko  HC Rangerit  06.10  16:30  Muhos 0 4
   HC Tähtikiekko  Buffalo Ht Seniors  06.10  19:00  H-pudas 4 6
   JUS-team  Köppäukot  06.10  20:20  H-pudas 4 2
   QLT-team  KörmyHaukat  06.10  21:20  Linn:maa 2 10
             
   HC Lions  PPK  12.10  09:15  Kempele 3 4
   Susikiekko  HC Mad Dogs  12.10  11:30  Muhos 5 8
   Mjälby Ht  SuuPeeÄs  12.10  12:50  Muhos 6 9
   HC Lätty  Mullikiekko  12.10  14:10  Muhos 4 4
   Varma tappio  Heinäpään Kiekko  12.10  15:00  H-pudas 5 2
   HC BPB  HC Tähtikiekko  12.10  15:30  Muhos 7 4
   Tervakiekko  Rocking Cocks  12.10  16:20  H-pudas 7 3
   Varmat Pojat  MaaliHaukat  12.10  17:40  H-pudas 5 6
             
   Kanuunat  Tornado  13.10  11:50  Muhos 7 4
   Jarrukiekko  ViherHaukat  13.10  13:10  Muhos 19 7
   Proliiga  Buffalo Ht Legends  13.10  19:00  H-pudas 12 2
   Köppäukot  PehmoHaukat  13.10  20:20  H-pudas 12 5
             
   UIFK  Nyrkkihokarit  19.10  11:30  Muhos 7 5
   HC Mad Dogs  Reipas Hernia  19.10  12:50  Muhos 4 9
   KörmyHaukat  KKP Edustus  19.10  14:10  Muhos 3 3
   HC BPB  Putkihokkarit  19.10  15:30  Muhos 3 7
   Mjälby Old Timers  HC Kiekkoboys  19.10  16:20  H-pudas 7 13
   QLT-team  Expats+  19.10  17:40  H-pudas 4 7
             
   Susikiekko  Arran Kulvakkos  20.10  11:40  Kempele 9 5
   Buffalo Ht Seniors  HC Laiskat  20.10   19:00   H-pudas 6 3
   Jarrukiekko  Varmat Pojat  20.10  20:00  E-areena 4 7
             
   JUS-team  Kiekkolupi  26.10  12:50  Muhos 10 6
   Bullies  HC Rangerit  26.10  14:10  Muhos 1 12
   HC Torspot  HC Jokivarsi  26.10  15:30  Muhos 7 5
   Heinäpään Kiekko  PPK  27.10  15:50  Kempele 2 1
   KeltaHaukat  QLT M45  27.10  16:20  H-pudas 8 5
   PehmoHaukat  Buffalo Ht Legends  27.10  19:00  H-pudas 4 7
   HC Tähtikiekko  HC ALPO  27.10  19:40  Kempele 5 9