KIEKKO-HAUKAT 96

Salibandysivulle    Pääsivulle    Ohjelmasivulle

 

SALIBANDYN OTTELUOHJELMA TAMMIKUU 2016

   SB Hurricane  ARLA SBT  02.01  10:00  Kenttä 1 9 5
   Team Löysäveto  Ritaharju Oilers  02.01  11:00  Kenttä 1 5 7
   Majavan Pamputtajat  FC Ohiveto  02.01  12:00  Kenttä 1 4 1
   SB Jäykät  Testudo  02.01  13:00  Kenttä 1 1 6
   TaTe  KeP -77  02.01  14:00  Kenttä 1 6 1
             
   Team Rave  SpeedyHawks  03.01  10:00  Kenttä 1 14 4
   SB KePa  SB Hurricane  03.01  11:00  Kenttä 1 6 8
   Rusko Red Wings  FC Yli-Utos  03.01  12:00  Kenttä 1 1 13
   SBT Äijjät  SB Bläk Säbät  03.01  13:00  Kenttä 1 6 7
   SB Rasvattu Salama  SB JoPo  03.01  14:00  Kenttä 1 7 4
   C.8.N  BBDT  03.01  18:00  Kenttä 2 4 2
   Testudo  Total Floorball  03.01  19:00  Kenttä 2 2 7
   Ruskon Lakaisijat  HC Tähtikiekko  03.01  20:30  Kenttä 1 7 4
             
   SBT Äijjät  SB Jäykät  07.01  17:00  Kenttä 1 4 6
   SB Bläk Säbät  HokkiHawks  08.01  18:30  Kenttä 1 12 0
   Pelimannit  K-järven Kanuunat  09.01  10:00  Kenttä 1 2 5
   AC Susikädet  FC Ohiveto  09.01  11:00  Kenttä 1 5 4
   Ritaharju Oilers  Majavan Pamputtajat  09.01  12:00  Kenttä 1 4 7
   ARLA SBT  SpeedyHawks  09.01  13:00  Kenttä 1 15 3
   Testudo  Team Löysäveto  09.01  18:00  Kenttä 1 13 1
   KeP - 77  Zeoliitti  09.01  19:00  Kenttä 1 7 5
   Juopulin JuJu  BBDT  10.01  20:30  Kenttä 1 5 4
             
   HokkiHawks  Total Floorball  15.01  18:30  Kenttä 1 0 12
   K-järven Kanuunat  FC Kooma  15.01  19:00  Kenttä 2 19 8
   SpeedyHawks  NK SBT  16.01  10:00  Kenttä 1 8 7
   FC Yli-Utos  C.8.N  16.01  11:00  Kenttä 1 18 6
   TaTe  Pelimannit  16.01  11:00  Kenttä 2 6 6
   SB Hurricane  Team Rave  16.01  12:00  Kenttä 1 8 6
   HC Tähtikiekko  AC Mad Dogs  16.01  12:00  Kenttä 2 3 4
   SB Rasvattu Salama  Ruskon Lakaisijat  16.01  13:00  Kenttä 1 8 8
   SB JoPo  Zeoliitti  16.01  14:00  Kenttä 1 6 4
   SB KePa  Rusko Red Wings  16.01  18:00  Kenttä 1 13 3
             
   FC Yli-Utos  Testudo  22.01  18:30  Kenttä 1 8 5
   KeP -77  TaTe  23.01  10:00  Kenttä 1 2 9
   SB Bläk Säbät  SB Hurricane  23.01  11:00  Kenttä 1 5 2
   AC Susikädet  Team Rave  23.01  12:00  Kenttä 1 1 13
   ARLA SBT  SBT Äijjät  23.01  13:00  Kenttä 1 3 7
   Pelimannit  Ritaharju Oilers  23.01  14:00  Kenttä 1 9 1
   AC Mad Dogs  Zeoliitti  23.01  15:00  Kenttä 1 4 5
   C.8.N  Ruskon Lakaisijat  23.01  18:00  Kenttä 1 5 4
             
   BBDT  SB Rasvattu Salama  24.01  10:00  Kenttä 1 4 7
   Testudo  Total Floorball  24.01  11:00  Kenttä 1 4 5
   HC Tähtikiekko  SB Jäykät  24.01  15:00  Kenttä 1 3 7
   Juopulin JuJu  Majavan Pamputtajat  24.01  16:00  Kenttä 1 1 6
             
   K-järven Kanuunat  SB KePa  29.01  18:30  Kenttä 1 12 5
   FC Kooma  Team Löysäveto  30.01  09:00  Kenttä 1 0 7
   FC Ohiveto  SpeedyHawks  30.01  10:00  Kenttä 1 9 5
   TaTe  FC Yli-Utos  30.01  11:00  Kenttä 1 0 4
   NK SBT  Rusko Red Wings  30.01  18:00  Kenttä 1 1 11
   SB Hurricane  SB KePa  30.01  19:00  Kenttä 1 4 7
   HokkiHawks  SB JoPo  31.01  09:00  Kenttä 1 2 9