KIEKKO-HAUKAT 96

Salibandysivulle    Pääsivulle    Ohjelmasivulle

 

SALIBANDYN OTTELUOHJELMA HELMIKUU 2016

   Testudo  KeP -77  05.02  18:30  Kenttä 1 4 5
   SB Bläk Säbät  K-järven Kanuunat  06.02  17:00  Kenttä 2 12 7
   Pelimannit  C.8.N  06.02  18:00  Kenttä 2 6 4
             
   NK SBT  HokkiHawks  07.02  10:00  Kenttä 1 4 1
   Zeoliitti  BBDT  07.02  11:00  Kenttä 1 4 4
   Ritaharju Oilers  Ruskon Lakaisijat  07.02  12:00  Kenttä 1 1 2
   SB Bläk Säbät  Total Floorball  07.02  13:00  Kenttä 1 3 4
   Team Rave  ARLA SBT  07.02  17:00  Kenttä 2 13 1
   SB Rasvattu Salama  AC Mad Dogs  07.02  18:00  Kenttä 2 12 3
   Majavan Pamputtajat  SB Jäykät  07.02  19:00  Kenttä 2 4 6
   Juopulin JuJu  HC Tähtikiekko  07.02  20:30  Kenttä 1 4 5
             
   SBT Äijjät  AC Susikädet  12.02  18:30  Kenttä 1 8 10
   SB KePa  FC Yli-Utos  12.02  19:00  Kenttä 2 6 4
   Total Floorball  SB Hurricane  13.02  09:00  Kenttä 1 10 6
   SpeedyHawks  FC Kooma  13.02  10:00  Kenttä 1 9 4
   Team Löysäveto  FC Ohiveto  13.02  11:00  Kenttä 1 3 3
   Rusko Red Wings  SB JoPo  13.02  12:00  Kenttä 1 2 0
   ARLA SBT  Ritaharju Oilers  13.02  13:00  Kenttä 1 2 6
   SB Jäykät  AC Mad Dogs  13.02  18:00  Kenttä 2 2 6
             
   C.8.N  SBT Äijjät  14.02  09:00  Kenttä 2 5 6
   Ruskon Lakaisijat  AC Susikädet  14.02  10:00  Kenttä 2 4 0
   Testudo  SB Bläk Säbät  14.02  15:00  Kenttä 1 3 2
   KeP -77  SB Hurricane  14.02  20:30  Kenttä 1 3 7
             
   HokkiHawks  SpeedyHawks  19.02  18:30  Kenttä 1 10 11
   Team Rave  Pelimannit  20.02  09:00  Kenttä 1 7 3
   SB JoPo  FC Kooma  20.02  10:00  Kenttä 1 12 0
   Zeoliitti  Juopulin JuJu  20.02  11:00  Kenttä 1 4 4
   HC Tähtikiekko  SB Rasvattu Salama  20.02  12:00  Kenttä 1 3 5
   BBDT  Majavan Pamputtajat  20.02  13:00  Kenttä 1 2 0
   K-järven Kanuunat  TaTe  20.02  14:00  Kenttä 1 11 9
   Total Floorball  FC Yli-Utos  20.02  18:00  Kenttä 1 11 8
             
   FC Ohiveto  Rusko Red Wings  21.02  10:00  Kenttä 1 4 6
   Team Löysäveto  NK SBT  21.02  11:00  Kenttä 1 6 5
   SB KePa  KeP -77  21.02  12:00  Kenttä 1 10 2
   K-järven Kanuunat  Testudo  21.02  13:00  Kenttä 1 8 9
   TaTe  SB Bläk Säbät  21.02  14:00  Kenttä 1 2 2
   AC Mad Dogs  Majavan Pamputtajat  21.02  20:30  Kenttä 1 8 5
             
   FC Yli-Utos  SB Hurricane  26.02  18:30  Kenttä 1 14 5
   KeP -77  Total Floorball  27.02  12:00  Kenttä 1 4 9
   AC Susikädet  Ritaharju Oilers  27.02  13:00  Kenttä 1 5 6
   Ruskon Lakaisijat  ARLA SBT  27.02  14:00  Kenttä 1 5 8
   SBT Äijjät   Pelimannit  27.02  15:00  Kenttä 1 1 4
   C.8.N   Team Rave  27.02  18:00  Kenttä 1 0 12
   SB Jäykät  BBDT  27.02  19:00  Kenttä 1 3 6
             
   HokkiHawks  Team Löysäveto  28.02  10:00  Kenttä 1 0 12
   HC Tähtikiekko  Zeoliitti  28.02  12:00  Kenttä 1 6 8
   SB Rasvattu Salama  Juopulin JuJu  28.02  13:00  Kenttä 1 8 4
   SB JoPo  FC Ohiveto  28.02  14:00  Kenttä 1 4 4