KIEKKO-HAUKAT 96

Salibandysivulle    Pääsivulle    Ohjelmasivulle

 

SALIBANDYN OTTELUOHJELMA MAALISKUU 2016

   SB KePa  Total Floorball  04.03  18:30  Kenttä 1 6 4
   BBDT  HC Tähtikiekko  05.03  10:00  Kenttä 1 2 6
   FC Kooma  Rusko Red Wings  05.03  11:00  Kenttä 1 2 10
   Pelimannit  AC Susikädet  05.03  12:00  Kenttä 1 17 5
   SB Bläk Säbät  FC Yli-Utos  05.03  13:00  Kenttä 1 6 7
   KeP -77  K-järven Kanuunat  05.03  14:00  Kenttä 1 10 9
   TaTe  SB KePa  05.03  15:00  Kenttä 1 3 9
   ARLA SBT  C.8.N  05.03  18:00  Kenttä 1 6 4
   Ritaharju Oilers  Team Rave  05.03  19:00  Kenttä 1 3 4
             
   FC Ohiveto  HokkiHawks  06.03  09:30  Kenttä 1 13 1
   SpeedyHawks  NK SBT  06.03  10:30  Kenttä 1 9 3
   Juopulin JuJu  AC Mad Dogs  06.03  11:30  Kenttä 1 4 3
   SBT Äijjät  Ruskon Lakaisijat  06.03  12:30  Kenttä 1 9 7
   SB Hurricane  Testudo  06.03  13:30  Kenttä 1 6 13
             
   SpeedyHawks  SB JoPo  11.03  18:30  Kenttä 1 3 8
   Majavan Pamputtajat  Zeoliitti  12.03  10:00  Kenttä 1 4 4
   SB Rasvattu Salama  SB Jäykät  12.03  10:00  Kenttä 2 13 1
   NK SBT  FC Kooma  12.03  11:00  Kenttä 1 5 2
   Rusko Red Wings  Team Löysäveto  12.03  11:00  Kenttä 2 5 5
   FC Yli-Utos  K-järven Kanuunat  12.03  12:00  Kenttä 1 7 7
   KeP -77  SB Bläk Säbät  12.03  12:00  Kenttä 2 4 4
   SB Hurricane  TaTe  12.03  13:00  Kenttä 1 3 4
   Testudo  SB KePa  12.03  13:00  Kenttä 2 5 9
   AC Susikädet  C.8.N  12.03  17:00  Kenttä 2 5 10
   ARLA SBT  Pelimannit  12.03  18:00  Kenttä 2 5 4
             
   Rusko Red Wings  SpeedyHawks  13.03  09:30  Kenttä 2 13 3
   Ritaharju Oilers  SBT Äijjät  13.03  10:30  Kenttä 1 2 7
   Team Rave  Ruskon Lakaisijat  13.03  10:30  Kenttä 2 4 0
   AC Mad Dogs  HC Tähtikiekko  13.03  11:30  Kenttä 1 4 8
   BBDT  Juopulin JuJu  13.03  11:30  Kenttä 2 4 0
   Majavan Pamputtajat  SB Rasvattu Salama  13.03  12:30  Kenttä 1 3 9
   Zeoliitti  SB Jäykät  13.03  12:30  Kenttä 2 3 7
   FC Kooma  HokkiHawks  13.03  13:30  Kenttä 1 4 11
   FC Ohiveto  NK SBT  13.03  17:00  Kenttä 2 6 3
   Total Floorball  K-järven Kanuunat  13.03  18:00  Kenttä 2 6 8
             
   HokkiHawks  Rusko Red Wings  18.03  18:30  Kenttä 1 5 10
   Team Löysäveto  SB JoPo  19.03  09:00  Kenttä 1 4 4
   TaTe  Testudo  19.03  09:30  Kenttä 2 7 1
   FC Yli-Utos  KeP -77  19.03  10:00  Kenttä 1 15 3
   K-järven Kanuunat  SB Hurricane  19:03  11:00  Kenttä 1 11 8
   AC Susikädet  ARLA SBT  19.03  12:00  Kenttä 1 7 11
   C.8.N  Ritaharju Oilers  19.03  13:00  Kenttä 1 7 3
   SBT Äijjät  Team Rave  19.03  14:00  Kenttä 1 3 5
   SB KePa  SB Bläk Säbät  19.03  15:00  Kenttä 1 5 4
             
   HC Tähtikiekko  Majavan Pamputtajat  20.03  09:00  Kenttä 1 2 9
   Total Floorball  Talkkunamaan Temp.  20.03  10:00  Kenttä 1 7 5
   SB Jäykät  Juopulin JuJu  20.03  11:00  Kenttä 1 7 8
   SB Rasvattu Salama  Zeoliitti  20.03  12:00  Kenttä 1 6 5
   Ruskon Lakaisijat  Pelimannit  20.03  18:00  Kenttä 2 3 6
   FC Kooma  FC Ohiveto  20.03  19:00  Kenttä 2 1 6
   AC Mad Dogs  BBDT  20.03  20:30  Kenttä 1 5 3
   SpeedyHawks  Team Löysäveto  24.03  17:00  Kenttä 1 5 12
   SB JoPo  NK SBT  24.03  19:30  Kenttä 2 11 2