KIEKKO-HAUKAT 96

Salibandysivulle    Pääsivulle    Ohjelmasivulle

SALIBANDYN OTTELUOHJELMA LOKAKUU 2015

   Majavan Pamputtajat  HokkiHawks  02.10  18:30  Kenttä 1 1 1
   Testudo  Ritaharju Oilers  03.10  10:00  Kenttä 2 16 4
   SB Bläk Säbät  SB Jäykät  03.10  11:00  Kenttä 2 8 2
   Team Löysäveto  AC Susikädet  03.10  12:00  Kenttä 2 4 7
   SBT Äijjät  FC Ohiveto  03.10  13:00  Kenttä 2 6 1
   Rusko Red Wings  SB Hurricane  03.10  17:00  Kenttä 2 7 13
   SB KePa  ARLA SBT  03.10  18:00  Kenttä 2 7 5
             
   SB Jäykät  Total Floorball  04.10  11:00  Kenttä 1 2 4
   Juopulin JuJu  FC Yli-Utos  04.10  12:00  Kenttä 1 1 12
   Team Rave  NK SBT  04.10  13:00  Kenttä 1 4 1
   SB KePa  BBDT  04.10  18:30  Kenttä 2 15 3
             
   FC Ohiveto  SB Jäykät  09.10  18:30  Kenttä 1 4 0
   Zeoliitti  Ruskon Lakaisijat  10.10  10:00  Kenttä 1 3 4
   HC Tähtikiekko  Pelimannit  10.10  11:00  Kenttä 1 4 8
   FC Kooma  SB JoPo  10.10  12:00  Kenttä 1 2 12
   AC Mad Dogs  SB Rasvattu Salama  10.10  18:00  Kenttä 1 7 7
   ARLA SBT  Juopulin JuJu  10.10  19:00  Kenttä 1 8 2
             
   HokkiHawks  Ritaharju Oilers  11.10  10:00  Kenttä 1 1 4
   C.8.N  SB KePa  11.10  11:00  Kenttä 1 3 7
   BBDT  SB Hurricane  11.10  12:00  Kenttä 1 3 5
   Total Floorball  SBT Äijjät  11.10  13:00  Kenttä 1 4 2
   FC Yli-Utos  NK SBT  11.10  18:00  Kenttä 2 10 2
   Team Rave  Rusko Red Wings  11.10  19:00  Kenttä 2 10 1
             
   SpeedyHawks  C.8.N  16.10  18:30  Kenttä 1 3 9
   AC Susikädet  SBT Äijjät  17.10  10:00  Kenttä 1 5 2
   Team Löysäveto  Majavan Pamputtajat  17.10  11:00  Kenttä 1 2 4
   Testudo  SB Bläk Säbät  17.10  12:00  Kenttä 1 4 2
   C.8.N  ARLA SBT  17.10  13:00  Kenttä 1 2 3
             
   SpeedyHawks  Juopulin JuJu  18.10  10:30  Kenttä 1 6 16
   FC Ohiveto  Total Floorball  18.10  11:30  Kenttä 1 1 6
   SB JoPo  AC Mad Dogs  18.10  12:30  Kenttä 1 6 2
   TaTe  K-järven Kanuunat  18.10  13:30  Kenttä 1 8 3
             
   Ruskon Lakaisijat  FC Kooma  23.10  18:30  Kenttä 1 8 3
   TaTe  HC Tähtikiekko  24.10  10:00  Kenttä 1 6 3
   SB Jäykät  AC Susikädet  24.10  11:00  Kenttä 1 5 4
   SB Bläk Säbät  FC Ohiveto  24.10  12:00  Kenttä 1 9 1
   Majavan Pamputtajat  Testudo  24.10  13:00  Kenttä 1 3 11
   K-järven Kanuunat  Zeoliitti  24.10  17:00  Kenttä 2 5 7
   Pelimannit  SB Rasvattu Salama  24.10  18:00  Kenttä 2 2 7
             
   Team Löysäveto  HokkiHawks  25.10  10:00  Kenttä 1 14 4
   Ritaharju Oilers  SBT Äijjät  25.10  11:00  Kenttä 1 4 6
   Juopulin JuJu  Team Rave  25.10  12:00  Kenttä 1 2 13
   Rusko Red Wings  BBDT  25.10  13:00  Kenttä 1 4 9
   FC Yli-Utos  ARLA SBT  25.10  14:00  Kenttä 1 8 7
   NK SBT  SB KePa  25.10  20:30  Kenttä 1 0 11