KIEKKO-HAUKAT 96

Salibandysivulle    Pääsivulle    Ohjelmasivulle

SALIBANDYN OTTELUOHJELMA JOULUKUU 2015

   SpeedyHawks  SB KePa  04.12  18:30  Kenttä 1 6 9
   SB Hurricane  FC Yli-Utos  05.12  14:30  Kenttä 2 5 13
   NK SBT  C.8.N  05.12  15:30  Kenttä 2 1 6
   Team Rave  BBDT  05.12  16:30  Kenttä 2 8 6
             
   KeP -77  Pelimannit  06.12  10:00  Kenttä 2 2 0
   K-järven Kanuunat  Ruskon Lakaisijat  06.12  15:00  Kenttä 1 4 6
   Majavan Pamputtajat  SB Bläk Säbät  06.12  16:00  Kenttä 1 2 5
             
   FC Ohiveto  HokkiHawks  11.12  18:30  Kenttä 1 11 0
   Zeoliitti  FC Kooma  13.12  11:00  Kenttä 1 8 2
   Total Floorball  Ritaharju Oilers  13.12  12:00  Kenttä 1 11 2
   Juopulin JuJu  Rusko Red Wings  13.12  13:00  Kenttä 1 5 0
   Ruskon Lakaisijat  KeP -77  13.12  14:00  Kenttä 1 3 5
             
   Team Löysäveto  Total Floorball  17.12  19:00  Kenttä 1 2 5
   Pelimannit  AC Mad Dogs  18.12  18:30  Kenttä 1 9 6
   SB JoPo  HC Tähtikiekko  19.12  18:00  Kenttä 1 4 6
   Ritaharju Oilers  SB Jäykät  19.12  19:00  Kenttä 1 8 2
             
   ARLA SBT  NK SBT  20.12  10:00  Kenttä 1 7 1
   SB Rasvattu Salama  Zeoliitti  20.12  11:00  Kenttä 1 4 7
   AC Mad Dogs  K-järven Kanuunat  20.12  12:00  Kenttä 1 5 6
   FC Kooma  HC Tähtikiekko  20.12  13:00  Kenttä 1 4 16
   Ruskon Lakaisijat  TaTe  20.12  14:00  Kenttä 1 3 6
   Pelimannit  SB JoPo  20.12  20:30  Kenttä 1 6 4
   SBT Äijjät  Testudo  22.12  19:00  Kenttä 1 5 4
   AC Susikädet  Majavan Pamputtajat  22.12  20:00  Kenttä 1 11 5
             
   HokkiHawks  AC Susikädet  27.12  18:00  Kenttä 2 5 14
   Zeoliitti  TaTe  27.12  19:00  Kenttä 2 2 7
   SB KePa  Team Rave  27.12  20:30  Kenttä 1 4 4
   NK SBT  SB Hurricane  28.12  18:00  Kenttä 1 3 10
   AC Mad Dogs  FC Kooma  28.12  18:30  Kenttä 2 14 7
   C.8.N  Juopulin JuJu  28.12  20:00  Kenttä 1 8 2
   Rusko Red Wings  SpeedyHawks  29.12  19:00  Kenttä 1 8 5
   BBDT  FC Yli-Utos  29.12  20:00  Kenttä 1 6 9
   KeP -77  SB Rasvattu Salama  30.12  21:00  Kenttä 1 8 2