KIEKKO-HAUKAT 96

HARRASTEJÄÄKIEKKO 2019-20

Jääkiekkosivulle    Pääsivulle    Ohjelmasivulle   

OTTELUOHJELMA/TULOKSET SYYSKUU 2019

   HC Lätty  HC Lions  07.09  09:15  Kempele 11 2
   HC Mad Dogs  Varmat Pojat  07.09  13:45  E-areena 2 5
   HC Jokivarsi  Varma tappio  07.09  16:20  H-pudas 4 13
   Expats+  UIFK  07.09  17:40  H-pudas 0 6
             
   Arran Kulvakkos  ViherHaukat  08.09  11:40  Kempele 13 2
   HC Torspot  Heinäpään Kiekko  08.09  15:50  Kempele 3 6
   Mullikiekko  HC BPB  08.09  16:00  E-areena 12 0
   JUS-team  Proliiga  08.09  17:15  E-areena 5 11
   Buffalo Ht Seniors  Putkihokkarit  08.09  19:00  H-pudas 5 9
   Kiekkolupi  Köppäukot  08.09  20:20  H-pudas 5 5
   KKP Akatemia  QLT-team  08.09  21:20  Linn:maa 1 5
             
   Jarrukiekko  Susikiekko  14.09  12:50  Muhos 6 6
   HC Skopje  Rocking Cocks  14.09  14:10  Muhos 9 3
   Bullies  Tervakiekko  14.09  15:30  Muhos 11 9
   HC Laiskat  HC Tähtikiekko  14.09  16:30  Raksila II 5 1
   JUS-team  UIFK veteran  14.09  17:40  H-pudas 3 8
   PPK  HC Jokivarsi  14.09  19:00  H-pudas 4 6
             
   KörmyHaukat  MustaHaukat  15.09  12:30  Muhos 10 7
   Kanuunat  Mjälby Ht  15.09  13:50  Muhos 16 4
   HC ALPO  Mjälby Old Timers  15.09  15:10  Muhos 16 6
   HC Rangerit  SuuPeeÄs  15.09  16:30  Muhos 11 6
   Buffalo Ht Legends  QLT M45  15.09  19:00  H-pudas 7 4
   KKP Edustus  Nyrkkihokarit  15.09  21:20  Linn:maa 5 6
             
   PPK  HC Torspot  21.09  12:50  Muhos 5 7
   Tornado  HC Skopje  21.09  14:10  Muhos 1 13
   HC Lätty  Varma tappio  21.09  15:00  H-pudas 2 7
   Putkihokkarit  HC ALPO  21.09  15:30  Muhos 11 3
   HC Kiekkoboys  HC BPB  21.09  17:15  Liminka 14 2
   Nyrkkihokarit  Expats+  21.09  17:40  H-pudas 2 6
   KeltaHaukat  PehmoHaukat  21.09  18:45  Linn:maa 3 8
   Varmat Pojat  Arran Kulvakkos  21.09  20:00  Linn:maa 6 12
             
   SuuPeeÄs  Bullies  22.09  12:30  Muhos 5 11
   Proliiga  Kiekkolupi  22.09  13:50  Muhos 6 7
   ViherHaukat  HC Mad Dogs  22.09  14:00  Jäälihalli 2 6
   MaaliHaukat  Reipas Hernia  22.09  15:10  Muhos 0 4
   UIFK    KörmyHaukat  22.09  15:15  Jäälihalli 7 5
   Heinäpään Kiekko  Mullikiekko  22.09  15:50  Kempele 4 1
   HC Rangerit  Tornado  22.09  16:30  Muhos 2 8
   KKP Akatemia  MustaHaukat  22.09  16:30  Jäälihalli 2 11
   Mjälby Old Timers  Buffalo Ht Seniors  22.09  19:00  H-pudas 8 5
   UIFK veteran  Köppäukot  22.09  20:20  H-pudas 1 3
   KKP Edustus  QLT-team  22.09  21:20  Linn:maa 1 4
             
   Mullikiekko  HC Lions  28.09  09:15  Kempele 7 3
   HC Kiekkoboys  HC Laiskat  28.09  11:05  Muhos 3 4
   Varma tappio  HC Torspot  28.09  11:10  H-pudas 9 3
   Reipas Hernia  Susikiekko  28.09  12:25  Muhos 6 7
   Expats+  KKP Edustus  28.09  17:40  H-pudas 3 9
   Rocking Cocks  Kanuunat  29.09  10:10  H-pudas 4 6
   Buffalo Ht Legends  KeltaHaukat  29.09  19:00  H-pudas 9 5
   QLT M45   PehmoHaukat  29.09  21:20  Linn:maa 4 2